Na pomoc slovenským
športovcom pôjde

0
eur
+1 CENT za každý tiket

Zapoj sa aj ty a získaj finančný grant na tvoju športovú budúcnosť

viac o projekte
pošli nám tvoje zaujímavé video a možno podporíme práve teba!
Späť na hlavnú stránku

Grant 4000 € na podporu krasokorčuliarky Máši Moškovej!

Už je to takmer rok a pol čo stávková spoločnosť Niké prostredníctvom Fondu pre budúcnosť športu pomáha slovenským amatérskym športovcom a mladým talentom. Za ten čas finančne podporila 312 jednotlivcov a kolektívov, medzi ktorých rozdelila sumu 579 900 €.

Mama krasokorčuliarky neskrývala vďačnosť

Finančný grant v hodnote 4000 € putuje aj 15-ročnej krasokorčuliarke Máši Moškovej. „Veľmi nás teší, že ste Mášu vybrali medzi odmenených a sme milo prekvapení najmä výškou pridelenej sumy. Vďaka vašej podpore sa nám bude v nasledujúcej sezóne dýchať oveľa ľahšie, keďže takmer všetky náklady znášame my rodičia,“ nešetrila chválou a vďakou mama mladej športovkyne.

zdroj: archív Máši Moškovej

Vykryjú výdavky na preteky

Máša sa krasokorčuľovaniu venuje od svojich desiatich rokov a na slovenskej scéne už dosiahla viacero úspechov. Momentálne prechádza do juniorskej kategórie a nedávno odštartovala novú sezónu prvým súťažným podujatím v Trnave. „Poskytnutými prostriedkami plánujeme pokryť predovšetkým výdavky na jednotlivé preteky ako štartovné či cestovanie. Veľkou položkou je však aj letná príprava a sústredenia,“ prezradila plány na využitie poskytnutej dotácie Mášina mama.

zdroj: archív Maši Moškovej

Zapojte sa do Fondu pre budúcnosť športu aj vy!

Ak patríte medzi neprofesionálnych športovcov či talentovaných mládežníkov, môžete sa o príspevok z Fondu uchádzať aj vy. Stačí ak natočíte video, v ktorom sa predstavíte a načrtnete predstavu, na čo by ste dotáciu potrebovali. Video nahráte na stránku www.nikefondsportu.sk a následne už len čakáte, či porota Niké odmení práve vás.

Späť na hlavnú stránku

Najčítanejšie


Najnovšie