Na pomoc slovenským
športovcom pôjde

0
eur
+1 CENT za každý tiket

Zapoj sa aj ty a získaj finančný grant na tvoju športovú budúcnosť

viac o projekte
pošli nám tvoje zaujímavé video a možno podporíme práve teba!
Späť na hlavnú stránku

Moderná gymnastka Katarína Balleková sa pripravuje na budúcoročné šampionáty

Stávková spoločnosť Niké popri rozsiahlom sponzoringu slovenského profesionálneho športu nezabúda ani na našich amatérov a mladé talenty. Na tento účel zriadila Fond pre budúcnosť športu, v ktorom sa môžu jednotlivci i celé kolektívy uchádzať o finančnú dotáciu na základe svojho prezentačného videa. Niké už prostredníctvom Fondu finančne podporila vyše 300 športových subjektov, medzi ktoré rozdelila sumu 582 900 eur.

Prechod z kategórie junioriek medzi dospelých

Z finančného grantu sa teší aj moderná gymnastka Katarína Balleková. Pätnásťročná slovenská reprezentantka a členka klubu Danubia Bratislava sa tomuto športu venuje už od svojich štyroch rokov a môže sa pochváliť viacerými úspechmi vrátane vlaňajšej účasti na majstrovstvách Európy juniorov. Aj keď vekovo patrí ešte stále do kategórie juniorov, tak v súčasnosti už v seniorskom kolektíve nacvičuje spoločnú skladbu na budúcoročný európsky i svetový šampionát. V týchto dňoch sa Katarína nachádza na reprezentačnom sústredení v Centre gymnastických športov v Malinove, kde pod dohľadom skúsených trénerov a choreografov absolvuje dvojfázové tréningy. Poskytnutá suma z Fondu jej pomôže s pokrytím cestovných nákladov na sústredenia a súťaže v zahraničí.

archív Kataríny Ballekovej

Katkina mama oceňuje široké zameranie Fondu

Katkina mama si v našom telefonickom rozhovore projekt Fondu pre budúcnosť športu poriadne pochvaľovala: „Vnímam to ako veľmi dobrú pomoc pre slovenských športovcov. O Fonde som sa dozvedela zo sociálnych sietí, kde bol veľmi dobre a nápadito propagovaný. Od začiatku sa mi veľmi páči jeho forma i fungovanie. Oceňujem predovšetkým široké zameranie projektu, keďže o podporu sa môžu uchádzať predstavitelia všetkých možných športov bez ohľadu na výkonnosť či vek.

archív Kataríny Ballekovej

Zapoj sa do Fondu pre budúcnosť športu aj ty!

Ak patríte medzi predstaviteľov športovej činnosti, môžete sa do Fondu pre budúcnosť športu prihlásiť aj vy. Nejde o nič zložité. Stačí natočiť video, v ktorom sa predstavíte a následne ho nahráte na stránku www.nikefondsportu.sk. Potom zostáva už len dúfať, že zaujme porotu Niké a tá vás vyberie medzi odmenených. Za pokus to určite stojí.

Späť na hlavnú stránku

Najčítanejšie


Najnovšie