Fond podporil aj štvornásobnú majsterku Slovenska v cross-country Alexandru Kadlecovú

Už je to dva roky čo stávková spoločnosť Niké prišla s projektom na podporu slovenských amatérskych športovcov a mladých talentov. Za ten čas prostredníctvom Fondu pre budúcnosť športu rozdelila medzi vyše 400 športových subjektov sumu 835 900 €.

Tohtoročným cieľom majstrovstvá Európy

Medzi najnovšími ocenenými figuruje aj 13-ročná Alexandra Kadlecová, ktorá sa od svojich šiestich rokov venuje horskej cyklistike a môže sa už pochváliť štyrmi titulmi majsterky Slovenska v cross-country. Správu o tom, že Alexandra so svojím videom vo Fonde pre budúcnosť športu uspela, sme oznámili jej mame, ktorá sa o tomto druhu pomoci od stávkovej spoločnosti Niké dozvedala prostredníctvom známych a následne cez sociálne siete a internet. „Pridelené financie z Fondu pre budúcnosť športu nás veľmi tešia a predstavujú pre nás značnú pomoc. Tomuto športu sa súťažne venuje aj náš syn a pre obe deti musíme v podstate každé dva roky kupovať nové profesionálne bicykle, čo je finančne výrazne náročné,“ vysvetľovala pani Kadlecová. Alexandra je vo svojom športe veľmi úspešná a jej najbližším cieľom je kvalifikovať sa na tohtoročné majstrovstvá Európy do Švajčiarska, k čomu vďaka výborným výsledkom nemá ďaleko.

Prihláste sa do Fondu aj vy!

Patríte medzi predstaviteľov športovej činnosti a zišla by sa vám finančná pomoc? Potom je tu Fond pre budúcnosť športu práve pre vás. Natočte svoje video, prihláste ho na stránku www.nikefondsportu.sk a uchádzajte sa o finančný grant!

Ohodnoť tento príspevok

Nahraj svoje video a získaj štedrý grant, ktorý môže nakopnúť tvoju kariéru.

Nahrať video

Športovec mesiaca

Juraj Slafkovský

Náš obrovský hokejový talent po zažiarení na olympiáde v Pekingu aj na MS 2022 dosiahol jeden z najväčších úspechov slovenského hokeja. Montreal Canadiens si ho v prestížnom drafte NHL vybral z 1. miesta!

Viac v článku
Sleduj Juraja na sociálnych sieťach