Ahoj športovec!

Sme radi, že si sa rozhodol zapojiť do našej výzvy. Možno práve tebe poputuje finančná podpora z nášho Fondu pre budúcnosť športu. Vyplň nasledujúce údaje a potom nahraj svoje video. Držíme ti palce!

PS: Jeden dobrý tip od tipérskej spoločnosti: Video nahrávaj radšej na dobrej Wi-Fi, alebo inom, pevnom internetovom pripojení. Predídeš tak zbytočným komplikáciám a "nezožerieme" ti toľko mobilných dát :)

A ešte zopár tipov pre teba:

  • Mysli na to, že menej je niekedy viac. Kratšie video je často pútavejšie ako zdĺhavý obsah. Nesnaž sa povedať všetko, vyber len to najdôležitejšie alebo vystrihni iba najzábavnejší moment. Nezabúdaj, že video môže byť maximálne 2 minúty dlhé a veľké 250mb.
  • Jasná a zrozumiteľná artikulácia je dôležitá, aby sme ti rozumeli a pochopili, na čo by si chcel použiť finančné prostriedky z fondu. Je dôležité, aby naša podpora smerovala na športové účely – či už teba ako športovca jednotlivca, alebo celého športového klubu.
  • Hudbou do pozadia nikdy nič nepokazíš ?
  • Pridaj argument. Povedz nám, prečo práve ty a tvoj klub potrebujete podporu z Fondu pre budúcnosť športu.
  • Ale hlavne... bav sa, buď kreatívny a užívaj si to!

žiadateľ:

Beneficient
(v prospech koho sa grant žiada):

tu nahraj svoje video:

Video sa úspešne nahralo

Oboznámil som sa a súhlasím s obsahom štatútu Fondu pre budúcnosť športu, pričom výslovne vyhlasujem a potvrdzujem, že

  • som sa oboznámil s poučením o spracúvaní osobných údajov, a
  • všetky plnoleté osoby vystupujúce vo videu a v prípade maloletých osôb ich zákonní zástupcovia sú oboznámení s podmienkami tohto štatútu a s poučením o spracúvaní osobných údajov a všetky osoby účinkujú vo videu dobrovoľne a za účelom získania finančného grantu pre individuálneho športovca alebo športový klub podľa podmienok štatútu a súhlasia s obsahom štatútu, vrátane zverejnenia videa na webovej stránke, sociálnych sieťach spravovaných spoločnosťou Niké a jeho použitím ako žiadosti o finančný grant z fondu, ako aj na ďalšie účely špecifikované v poučení o spracúvaní osobných údajov.