O projekte

Vy zahviezdite, my odmeníme.

 V Niké nám záleží na budúcnosti slovenského športu. V júni 2020, kedy prepukla pandémia, ktorá úplne šport zastavila, sme spustili výnimočný projekt s názvom Fond pre budúcnosť športu. Bolo to v čase, kedy mnohé amatérske kolektívy bojovali o holé prežitie a talentovaní jednotlivci nemali možnosť rozvíjať svoje nadanie. Niké ako tradičná slovenská rodinná firma cítila potrebu v tom najťažšom období podať pomocnú ruku slovenskému športu. 

Na úvod sme do Fondu vložili 100 000 eur a pridávame ďalší cent za každý podaný tiket klientov. Nazbieraná suma už presiahla dvojmiliónovú hranicu, ktorá poputuje na podporu slovenského športu.

Fond si našiel svoje uplatnenie a za viac ako tri roky fungovania pomohol už stovkám športovcov z rôznych športových odvetví.

Aktivity projektu:

  • Fond podporuje športové talenty
  • Fond stojí na strane amatérskych športovcov
  • Fond pomáha hendikepovaným športovcom
  • Fond plní športové sny

Ak aj ty patríš medzi odhodlaných športovcov, alebo máš mladé športové talenty vo svojom okolí, neváhaj a zapoj sa do Fondu pre budúcnosť športu. Je tu aj pre teba. 

Nepremeškaj svoju šancu!

Nazbierané peniaze

0
eur
+1 CENT za každý tiket

Odovzdané športovcom

0
eur
Do fondu sme vložili
100 000€
A 1 cent za každý podaný tiket
Zapojilo sa už
1454
športovcov / klubov
Odmenili sme
937
športovcov / klubov

Identifikácia poskytovateľa platformy na zdieľanie videí v zmysle Zákona č. 264/2022 Z.z. o mediálnych službách
N I K É, spol. s r.o., IČO: 00 603 741
Ilkovičova 34, 812 30 Bratislava, viac informácií: www.orsr.sk
Tel.: +421 2 602 69 113, email: nike@nike.sk
Na poskytovateľa platformy na zdieľanie videí sa vzťahuje právomoc Slovenskej republiky a pôsobnosť regulátora.Poskytovateľ platformy na zdieľanie videí podlieha samoregulačným mechanizmom Zodpovedné hranie a Kódex zodpovednej reklamy.
Číslo registrácie: RPL/1