Podpora z Fondu putuje aj majsterke sveta vo fitnes

Fond pre budúcnosť športu, založený stávkovou spoločnosťou Niké na podporu slovenských amatérskych športovcov a mladých talentov, už finančne pomohol 476 jednotlivcom či kolektívom, medzi ktorých rozdal sumu 1 067 900 €. Medzi najnovšími odmenenými je aj 11-ročná fitneska Melissa Feduzi.

„Je výborné, že sa prišlo s takýmto projektom“

„Správa o udelení finančného grantu nás poriadne potešila a ocenenie našej dcéry si veľmi vážime. Je výborné, že ste prišli s takýmto projektom, ktorý zároveň motivuje deti k ďalšej snahe a výsledkom. Podpora športu zo strany štátu na Slovensku totiž ani zďaleka nie je dostatočná,“ podelila sa o svoje pocity Melissina mama Katarína Feduzi, ktorá sa o Fonde dozvedela prostredníctvom sociálnych sietí.

Ovládla svetový i európsky šampionát

Fitnes choreografia pozostáva z akrobatických, silových a tanečných prvkov. Melissa sa tomuto športu venuje už od svojich šiestich rokov a môže sa pochváliť obrovskými úspechmi na svetovej scéne. Vlani sa stala majsterkou sveta a o pár mesiacov neskôr už druhýkrát v kariére aj majsterkou Európy, pričom na šampionáte starého kontinentu ju vyhlásili aj za absolútnu víťazku celého podujatia. Svojimi zručnosťami okrem iných ohúrila napríklad aj porotcov v súťažnej šou Československo má talent. Pridelené financie plánuje úspešná fitneska použiť na nákup kostýmov, pokrytie nákladov na cestovanie či ďalšie veci potrebné pri vykonávaní svojho športu.

Zapojte sa do Fondu aj vy!

Podporu z Fondu pre budúcnosť športu môže získať naozaj každý bez ohľadu na druh športu či vek. Skúste svoje šťastie aj vy. Je to jednoduché. Natočte svoje prezentačné video, prihláste ho do Fondu na stránke www.nikefondsportu.sk a možno sa medzi odmenenými ocitnete aj vy.

Ohodnoť tento príspevok

Nahraj svoje video a získaj štedrý grant, ktorý môže nakopnúť tvoju kariéru.

Nahrať video

Športovec mesiaca

Martin Dúbravka

Brankárovi Newcastlu Martinovi Dúbravkovi stačili len dva reprezentačné zápasy k tomu, aby ovládol októbrovú anketu Niké športovec mesiaca. Proti Portugalsku a rovnako aj Luxembursku vytiahol niekoľko excelentných zákrokov, vďaka ktorým je Slovensko už len krok od postupu na ME. Gratulujeme!

Viac v článku
Sleduj Martina na sociálnych sieťach