Víťazom ankety Piešťanské Čajky!

Historicky premiérový titul v slovenskej najvyššej súťaži nezostal bez povšimnutia odbornej verejnosti. Víťazom ankety Niké športovec mesiaca za mesiac apríl sa stali basketbalistky Piešťanských Čajok.

Obrovskú radosť nielen zo zisku titulu, ale aj z úspechu v ankete, mal športový manažér Čajok Tomáš Horký. „Je to pre nás prekvapením, že práve my sa staneme víťazmi ankety. Je to obrovská pocta, že náš historický úspech ocenila aj odborná verejnosť,“ podelil sa o svoje pocity.

Piešťanské Čajky majú navyše možnosť vďaka partnerovi ankety stávkovej spoločnosti Niké vybrať si niekoho, kto získa grant vo výške 5000 € z Fondu pre budúcnosť športu. Horký ocenil túto možnosť. „Je to skvelá myšlienka, že nielenže sa môžeme pýšiť víťazstvom v ankete, ale zároveň si môžeme vybrať niekoho, kto získa grant.“ Piešťany sa rozhodli pre basketbalový klub zo Starej Turej. „Venujú sa nastupujúcej generácii. Táto čiastka im určite pomôže v ďalšom napredovaní.“

Druhým v ankete za mesiac apríl skončil Juraj Tužinský, bronzovú priečku obsadili futbalisti Slovana Bratislava.

Anketu Niké športovec mesiaca prináša stávková spoločnosť Niké v spolupráci s RTVS. O víťazovi ankety rozhodujú v hlasovaní športoví novinári.

1 Hodnotení

Nahraj svoje video a získaj štedrý grant, ktorý môže nakopnúť tvoju kariéru.

Nahrať video

Športovec mesiaca

Petra Vlhová

Najlepšia svetová lyžiarka si splnila svoj životný sen. Stala sa olympijskou víťazkou v jej obľúbenom slalome. Vďaka tomu už po šiestykrát sa stala víťazkou Niké Športovec mesiaca!

Viac v článku
Sleduj Petru na sociálnych sieťach