Vo Fonde pre budúcnosť športu sa vyzbieralo už 1 milión eur!

Fond pre budúcnosť športu od stávkovej spoločnosti Niké dosiahol obrovský míľnik. Nazbieraná suma, ktorá pôjde na podporu slovenských športovcov, presiahla hranicu 1 000 000 €!

Fond pre budúcnosť športu založila v júni 2020 stávková spoločnosť Niké, aby pomohla pandémiou ťažko skúšanému slovenskému športu. Zamerala sa na amatérov, ktorí sa športom neživia, ale má v ich životoch dôležitú úlohu. Ale o pomoc môžu žiadať aj športové talenty, ktoré si chcú splniť svoje sny.

Niké na úvod do projektu vložila 100-tisíc eur a pridáva ďalší cent za každý podaný tiket tipérov. Po 16 mesiacoch nazbieraná hodnota, ktorá pôjde na podporu slovenského športu, prekročila sumu 1 milión eur!

Zapojiť sa môže každý

Podporu z Fondu už získalo viac než 300 športovcov, či klubov, ktorým sme prerozdelili sumu takmer 600-tisíc eur! Uchádzať sa o štedrý grant môžete aj vy. Ak športujete individuálne, či ste súčasťou kolektívu, rozhodne využite túto možnosť. Stačí nahrať kreatívne dvojminútové video, kde sa predstavíte, uvediete svoj zámer, kam peniaze z grantu poputujú a už len počkáte, či oslovíte Komisiu Niké. Je úplne jedno, aká je vaša športová náplň. Odmenili sme futbalistov, hokejistov, tenistov, ale i mažoretky, tanečníkov, či „ľadové medvede“. Treba zapojiť fantáziu a hlavne ukázať, že vás šport baví a s pomocou z Fondu budete ešte viac napredovať.

Fond dosiahol veľký míľnik a pokračuje. Využite túto jedinečnú možnosť a uchádzajte sa o štedrý grant aj vy!

1 Hodnotení

Nahraj svoje video a získaj štedrý grant, ktorý môže nakopnúť tvoju kariéru.

Nahrať video

Športovec mesiaca

Stanislav Lobotka

Stanislav Lobotka získal titul Niké športovec mesiaca vďaka skvelým výkonom za SSC Neapol. Aj jeho pričinením suverénne kraľuje talianskej Serie A a darí sa mu aj v Lige majstrov, kde si pootvorili dvierka do štvrťfinále. Gratulujeme!

Viac v článku
Sleduj Stana na sociálnych sieťach