Vo Fonde pre budúcnosť športu sa vyzbieralo už 1 milión eur!

Fond pre budúcnosť športu od stávkovej spoločnosti Niké dosiahol obrovský míľnik. Nazbieraná suma, ktorá pôjde na podporu slovenských športovcov, presiahla hranicu 1 000 000 €!

Fond pre budúcnosť športu založila v júni 2020 stávková spoločnosť Niké, aby pomohla pandémiou ťažko skúšanému slovenskému športu. Zamerala sa na amatérov, ktorí sa športom neživia, ale má v ich životoch dôležitú úlohu. Ale o pomoc môžu žiadať aj športové talenty, ktoré si chcú splniť svoje sny.

Niké na úvod do projektu vložila 100-tisíc eur a pridáva ďalší cent za každý podaný tiket tipérov. Po 16 mesiacoch nazbieraná hodnota, ktorá pôjde na podporu slovenského športu, prekročila sumu 1 milión eur!

Zapojiť sa môže každý

Podporu z Fondu už získalo viac než 300 športovcov, či klubov, ktorým sme prerozdelili sumu takmer 600-tisíc eur! Uchádzať sa o štedrý grant môžete aj vy. Ak športujete individuálne, či ste súčasťou kolektívu, rozhodne využite túto možnosť. Stačí nahrať kreatívne dvojminútové video, kde sa predstavíte, uvediete svoj zámer, kam peniaze z grantu poputujú a už len počkáte, či oslovíte Komisiu Niké. Je úplne jedno, aká je vaša športová náplň. Odmenili sme futbalistov, hokejistov, tenistov, ale i mažoretky, tanečníkov, či „ľadové medvede“. Treba zapojiť fantáziu a hlavne ukázať, že vás šport baví a s pomocou z Fondu budete ešte viac napredovať.

Fond dosiahol veľký míľnik a pokračuje. Využite túto jedinečnú možnosť a uchádzajte sa o štedrý grant aj vy!

3 Hodnotení

Nahraj svoje video a získaj štedrý grant, ktorý môže nakopnúť tvoju kariéru.

Nahrať video

Športovec mesiaca

Petra Vlhová

Petra Vlhová zaknihovala v kanadskom Tremblante 70. pódiové umiestnenie vo Svetovom pohári a neskôr vo francúzskom Courcheveli pridala jubilejné 30. víťazstvo. Gratulujeme!

Viac v článku
Sleduj Peťu na sociálnych sieťach