Z podpory sa teší aj krasokorčuliarka Nina Studená

Stávková spoločnosť Niké je výrazným podporovateľom slovenského športu. Popri sponzoringu špičkových jednotlivcov, klubov a zväzov nezabúda ani na mladé talenty a menej známych či amatérskych športovcov. Práve pre nich zriadila Fond pre budúcnosť športu, v ktorom sa záujemcovia môžu uchádzať o finančnú podporu na základe svojho videa. Niké už prostredníctvom Fondu poskytla finančnú pomoc 505 športovým subjektom, medzi ktoré rozdala sumu 1 178 400 €.

Medzi krasokorčuliarmi je Fond populárny

Veľkej obľube sa Fond teší medzi krasokorčuliarmi a z ich radov vzišlo množstvo úspešných uchádzačov o finančný grant. Medzi najnovšími odmenenými je 12-ročná krasokorčuliarka Nina Studená z Piešťan, ktorá je členkou klubu v Novom meste nad Váhom. Zbiera úspechy na slovenskej i medzinárodnej scéne a pochváliť sa môže aj titulom mládežníckej majsterky Slovenska aj viacerými medailovými umiestneniami. Mama talentovanej krasokorčuliarky mala pri našej správe obrovskú radosť. „Je to úžasné! Nesmierne sa tešíme z toho, že ste sa Ninku rozhodli podporiť. Je výborné, že existuje takýto projekt, keďže šport je dnes finančne náročný,“ tešila sa pani Erika Studená.

Tiež nám prezradila, že o Fonde pre budúcnosť športu sa dozvedeli prostredníctvom sociálnych sietí a povzbudili ich aj príbehy viacerých odmenených krasokorčuliarov. Možností ako pridelenú sumu využiť je viacero: „Je množstvo položiek, v ktorých hradení nám darované peniaze pomôžu. Či už ide o náklady na korčule, kostýmy, cestovanie, sústredenia, choreografie alebo štartovné,“ prezradila mama odmenenej športovkyne.

Zapojte sa do Fondu aj vy!

Venujete sa športovej činnosti a potrebujete finančnú podporu? Potom je tu Fond pre budúcnosť športu práve pre vás. Natočte svoje prezentačné video a prihláste ho do Fondu na stránke www.nikefondsportu.sk. Šancu získať finančný grant má naozaj každý bez ohľadu na druh športu či dosiahnuté úspechy. Z odmeny sa teší drvivá väčšina uchádzačov. Veľa šťastia!

Ohodnoť tento príspevok

Nahraj svoje video a získaj štedrý grant, ktorý môže nakopnúť tvoju kariéru.

Nahrať video

Športovec mesiaca

Martin Dúbravka

Brankárovi Newcastlu Martinovi Dúbravkovi stačili len dva reprezentačné zápasy k tomu, aby ovládol októbrovú anketu Niké športovec mesiaca. Proti Portugalsku a rovnako aj Luxembursku vytiahol niekoľko excelentných zákrokov, vďaka ktorým je Slovensko už len krok od postupu na ME. Gratulujeme!

Viac v článku
Sleduj Martina na sociálnych sieťach